30 Mart 2011 Çarşamba

İndirimli Oteller


En güzel tatiller tertemiz bir sahil kenarında, denizin bittiği yerde ağaçların başladığı bir mekânda geçer elbette. Ancak bütçemizi de sevindirecek bir tatil en güzel tatillerimizi daha çekici hale getirecektir. İndirimli oteller sayısındaki artış sayesinde artık ülkemizde herkes yılın stresini mutlu ortamlarda atabiliyor. Özellikle belirtmeliyim ki bahsedilen indirimli oteller veya ucuz oteller dimağınızdaki eski görüntülerle bağdaşmıyor. Bakımsız odaları, düzensiz ortamı ya da iştah kapatan kahvaltıları olan indirimli oteller değil bahsedilen oteller. Her türlü hizmetin tam olarak sunulduğu, güler yüzlü personelin sizi karşılayacağı çoğu her şey dâhil olan indirimli oteller ya da ucuz oteller bunlar. Tatil seçeneklerinin arasında Kuşadası Otelleri, Fethiye Otelleri, Marmaris Otelleri de bulunmaktadır.


Yalnızca bir bölgede veya bir tatil kolunda olan indirimli oteller değildir bahsedilen ucuz hotel seçenekleri. Akdeniz kıyılarında Kaş, Side, Alanya’ dan dan dağlarıyla içinde birbirinden farklı cennetleri saklayan Fethiye, Marmaris, Ayvalık doğal güzellikleri ile sahil veya iç kesimlerde termal sularıyla Afyon, peribacaları, tarihi mekânları ile Nevşehir' de indirimli oteller… Dilerseniz de dağların tepesinde Palandöken’ de indirimli oteller… Birçoğunun özel sahili, aquaparkları, açık ya da kapalı yüzme havuzları, sauna ya da Türk hamamı olan indirimli oteller… İndirimli oteller arasından şımarıklıkla küçük ayrıntılara takılıp dilediğinizi seçme imkanına sahipsiniz.

Hem ucuz hem kaliteli indirimli oteller nasıl olabiliyor, sorusu aklınıza geliyordur mutlaka. Oluyor; çünkü artık ülkemizin her bölgesinde özellikle kıyı kesimlerinde tatil beldeleri hızla keşfedilmeye, yapılandırılmaya, birbirinden indirimli oteller inşa edilmeye başlandı. Bir bölgede bulunan otel sayısı belki de bir kaç katına çıktı ve böylece indirimli oteller ya da ucuz oteller rekabet ortamı içinde daha iyi hizmetle misafirlerini karşılamak durumunda kaldılar. Sizler de bu sayede kaliteli ve indirimli oteller arasından birinde mükemmel bir tatil geçirebilme fırsatını yakalamaya başladınız.
Özellikle tatile her yaz değil de iki üç yılda bir çıkabilen ve buna rağmen tatil için bütçesinden büyük pay ayırmak zorunda kalanlar için indirimli oteller büyük şans olsa gerek. Çünkü indirimli oteller sayesinde hem güzel ucuz oteller içinden birinde tatil geçirmiş olacaksınız hem de yıl boyunca bütçenizden tatil için bir pay artırmak için uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.